Ofit kontakt: +372 5569 6927

Mis?

Ofit sündis ühisest murest töötajate tervise osas. Me ei paku üksnes mõnusat vaheldust, vaid aitame tõsta töötajate motivatsiooni ja produktiivsust ning vähendame ettevõtte kaudseid kulusid. Lisaks kontorivõimlemisele pakume ka mitmeid muid teenuseid, millega saad oma töötajate rahulolu ja tervist parandada.


Miks?

Järjest rohkem töökohti eeldab töötamist sundasendis. Olgu selleks kontor või tootmisliin. 


Kontoritöötajate sundasendi kahjulikkus pole tänapäeval enam kellelegi võõras. Valutav selg, kange kael või peavalud tulenevad istuvast tööstiilist, mistõttu väheneb hapnikutase vereringes ning vereringe aeglustub. Hapniku transpordi halvenemise tõttu väheneb ka tööproduktiivsus ning halveneb ajutöö.


Tootmisliini töötajate puhul on probleemiks kindel korduv liigutuste seeria, mis koormab teatud piirkondi, jättes teised passiivseks. Pidevalt töös olevad piirkonnad väsivad ajaga järjest kiiremini, tööproduktiivsus väheneb ning tekivad kroonilised vaegused. 


Et ennetada kroonilisi tööst tulenevaid probleeme, peaks töötaja end regulaarselt ja teadlikult liigutama, taastades aktiivsema vereringe ja pöörates tähelepanu tööiseloomust tulenevatele probleemkohtadele.

Kuidas?

Meie programmides on nii aktiivseid kui passiivseid meetodeid, et tööst tulenevat tervisekahju ennetada ja vähendada. Liigutamine nagu kontoritreening aitab lisaks leevendamisele ka ennetada. Samas armastatud lõõgastus- ja ravimeetod massaaž on Eesti kontorites juba rohkem levinud, tegeledes pigem juba tekkinud probleemide ravi ja leevendamisega.


Meie treenerid on pika treenerikogemusega ning koolitatud professionaalsete tööfüsioterapeutide poolt. Teaduslik lähenemine ning pikaaegne inimeste treenimise kogemus tagab Ofitis individuaalse professionaalse lähenemise igale töötajale, aga ka kollektiivile laiemalt.


Teeme koostööd ka mitmete töötervishoiu spetsialistidega erinevatelt elualadelt, et nii teoreetiline kui praktiline baas oleks turu parim.


Meie teenused

Meid soovitavad