Teenused

Kontoritreening

Ofit kontoritreening
  • 15-minutiline seanss
  • kuni 10 inimest korraga
  • kontoritöötajatele ja tootmistöötajatele
Kontoritreening kujutab endast 15-minutilist seanssi, mis katab põhilised murekohad vastavalt tööiseloomule. Tegelikkuses ei ole kontoritreening mõeldud vaid kontoritöötajatele. Me pakume liigutamisseansse ka tootmistöölistele, kelle tööiseloom on samuti organismi ühekülgselt koormav.
Meie programmid on koostatud individuaalselt iga ettevõtte tööiseloomu silmas pidades ning lähtudes tööfüsioterapeutide ja treenerite parimatest praktikatest. Vastavalt ettevõtte võimalustele käivad treenerid ise kontorid läbi, et säästa töötajaid ja juhte liigsest ajakulust. Meie programmid ei võta higiseks ega nõua mingisuguseid teadmisi/oskusi. Rõhk on vereringe parandamises, hapnikutaseme tõstmises ajus ja pinges olevate kehaosade (näiteks selg, kael) teaduspõhises läbiliigutamises.
Kontoritreening parandab verevarustust kehaosades, mis on olnud sundasendis, ning aitab selle abil ennetada ja vähendada ebamugavustunnet, mis pikaajalise istumisega (või muu sundasendiga) kaasneb. Isegi lühiajaline treening parandab infotöötlust ja mälu, lisaks annab energiat ja teeb tuju heaks. Regulaarne liigutamise harjumus teeb töökeskkonna mõnusamaks.

Töökeskkonna koolitused

Ofit koolitus

  • Töökoha ergonoomika
  • Lihas-luukonna vaevuste leevendamine
  • Harjutused puhkehetkedeks
Kuidas peaks istuma? Kuidas leida parimat asendit? Kuidas saab iga töötaja ise tekkinud pingete korral olukorda parandada? Miks üldse on vajalik liigutamine ning mida see meile annab? Kuidas ennetada ja toime tulla lihas-luukonna vaevustega(alaselgavalu, randmevalu jne.) Neile ja paljudele teistele küsimustele vastab füsioterapeut Liina Pääbo.
Vastavalt ettevõtte murele/huvile saab koolituse sisu kohandada iga ettevõtte keskkonnaga ja ootustega sobivaks. Soovi korral võimalus koolituse lõpus saada ka praktilist väljundit programmilise poolega (nn “kontoritreeningu” näol), kus näidatakse põhiliseid efektiivseid liigutusi, mida iga töötaja peaks teadma. Aitame muuta töökeskkonna paremaks.

Trennid

Kontoritreener Mihkel Vabrit

Mitmed ettevõtted on läinud tänaseks seda teed, et pakuvad oma töötajatele võimalust käia trennis töölt lahkumata. Siinkohal on mõeldud rühmatreeninguid, mis varieeruvad joogast lihastreeningute ja zumbani. Igaüks leiab enda soovile meelepärase võimaluse töölt lahkumata saada mõnus füüsiline koormus ja positiivne emotsioon.
Meie treenerid on EOK 6.taseme treenerid ning koolitajad. Igal ühel neist on oma “käekiri” ja stiil, mistõttu suudame pakkuda mõnusat vaheldust ja professionaalsust.