Ofit

Kontoritreening on üha enam populaarsust koguv ettevõtmine. Ofit ei paku üksnes mõnusat vaheldust, vaid aitab tõsta töötajate motivatsiooni ja produktiivsust ning vähendab ettevõtte kaudseid kulusid. Lisaks kontorivõimlemisele pakume ka muid teenuseid.

Ofit kontoritreeningOfit kontoritreeningOfit kontoritreening

Miks?

Järjest rohkem töökohti eeldab töötamist sundasendis. Olgu selleks kontor või tootmisliin.
Kontoritöötajate sundasendi kahjulikkus pole tänapäeval enam kellelegi võõras. Valutav selg, kange kael või peavalud tulenevad istuvast tööstiilist, mistõttu väheneb hapnikutase vereringes ning vereringe aeglustub. Hapniku transpordi halvenemise tõttu väheneb ka tööproduktiivsus ning halveneb ajutöö.
Tootmisliini töötajate puhul on probleemiks kindel korduv liigutuste seeria, mis koormab teatud piirkondi, jättes teised passiivseks. Pidevalt töös olevad piirkonnad väsivad ajaga järjest kiiremini, tööproduktiivsus väheneb ning tekivad kroonilised vaegused.
Et ennetada kroonilisi tööst tulenevaid probleeme, peaks töötaja end regulaarselt ja teadlikult liigutama, taastades vereringe ja pöörates tähelepanu tööiseloomust tulenevatele probleemkohtadele.

Kuidas?

Kontoritreeningu näol on 15-minutilise efektiivse liigutamisseansiga, mille jaoks pole vaja treeningriideid ega spetsiifilisi oskusi. Meie treenerid on pika treenerikogemusega ning koolitatud professionaalsete tööfüsioterapeutide poolt. Teaduslik põhi ning pikaaegne inimeste treenimise kogemus tagab Ofitis individuaalse professionaalse lähenemise igale töötajale, aga ka kollektiivile laiemalt.
Teeme koostööd ka mitmete töötervishoiu spetsialistidega erinevatelt elualadelt, et nii teoreetiline kui praktiline baas oleks turu parim!